Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Publiczne Przedszkole nr 1

Kadra

Dyrektor

 

Wicedyrektor 

 

Nauczyciele

  • mgr Alicja Kirmuć   a.kirmuc@zielonydinek.pl
  • mgr Barbara Kurek   b.kurek@zielonydinek.pl
  • mgr Aneta Krudysz   a.krudysz@zielonydinek.pl
  •  mgr Zuzanna Malinowska  z.malinowska@zielonydinek.pl
  • mgr Magdalena Oręziak  m.oreziak@zielonydinek.pl
  • mgr Karolina Paciorek  k.paciorek@zielonydinek.pl
  • mgr Hanna Pióro  h.pioro@zielonydinek.pl
  • mgr Anna Rajewska  a.rajewska@zielonydinek.pl
  • mgr  Beata Rakowska  b.rakowska@zielonydinek.pl
  • mgr  Karolina Rogal  k.rogal@zielonydinek.pl
  • mgr Patrycja Szymańska  p.szymanska@zielonydinek.pl
  • mgr Wioleta Tałałaj   w.talalaj@zielonydinek.pl
  • mgr Dorota Turemka  d.turemka@zielonydinek.pl
  • mgr Grażyna Wasilewska  g.wasilewska@zielonydinek.pl
  •  mgr Anna Wdzieńkowska  a.wdzienkowska@zielonydinek.pl
  • mgr Katarzyna Zdzieborska  k.zdzieborska@zielonydinek.pl
  • lic. Agnieszka Kryśko  a.krysko@zielonydinek.pl

 

Specjaliści:

Psycholog

  • mgr Janina Słomczewska  j.slomczewska@zielonydinek.pl

Logopeda

  • mgr Monika Karakula  m.karakula@zielonydinek.pl
  • mgr Monika Mierzejewska  m.mierzejewska@zielonydinek.pl
  • mgr Katarzyna Rusak  k.rusak@zielonydinek.pl

Terapeuta SI

  • mgr Alicja Grabowska  a.grabowska@zielonydinek.pl
  • mgr Agata Cieślikowska  a.cieslikowska@zielonydinek.pl

Pedagog specjalny

  • mgr Agnieszka Rokicka  a.rokicka@zielonydinek.pl

Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

  • mgr Dorota Nowicka  d.nowicka@zielonydinek.pl
  • mgr Halina Strzemecka  h.strzemecka@zielonydinek.pl
  • mgr Katarzyna Kwiatkowska-Zduńczyk  k.kwiatkowska@zielonydinek.pl

 

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 4 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Imieniny:

Zegar